Gratis

Front Desk Officer

GRAVITY OUTDOOR S.R.L.

Candidatul Ideal

Căutăm coechipieră pentru poziția de Front Desk Officer!
Vei găsi un mediu de lucru dinamic, colegi cu spirit de echipă dezvoltat și motivați să obțină performanță 🤙

Dacă:
-Ești o persoană pasionată de sport, în special de escaladă și alpinism
-Ai o prezență plăcută, atitudine caldă și prietenoasă
-Ai abilități organizatorice și de comunicare bune
-Ai experiență în lucru cu casa de marcat
-Ai experiență anterioară în relații cu clienții
Te vrem în echipa noastră!

-Cunoașterea limbii engleze (nivel mediu) și experiența pe un post similar constituie un avantaj 👀

Descrierea jobului

Întâmpinarea Vizitatorilor:

Întâmpină toți vizitatorii și clienții într-un mod prietenos și profesionist.
Înregistrează vizitatorii și îi direcționează către locațiile ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈dorite.

Gestionarea Apelurilor Telefonice:

Răspunde la apelurile telefonice într-o manieră profesională și promptă.
Direcționează apelurile către persoanele relevante.

Asistență Administrativă:

Menține evidențele și documentele necesare în mod organizat și accesibil.

Întreținerea Spațiului de Recepție/Sală:

Asigură menținerea unui mediu curat și ordonat în sală și zona de recepție.

Gestionarea Reclamațiilor și Întrebărilor:

Abordează reclamațiile și întrebările vizitatorilor și clienților într-un mod eficient și politicos.
Oferă informații precise și utile cu privire la serviciile companiei.

Cerințe:

Experiență anterioară într-un rol similar reprezintă un avantaj.
Abilități bune de comunicare și relaționare.
Capacitatea de a gestiona sarcini multiple și de a lucra sub presiune.
Cunoștințe bune de operare a calculatorului

Gravity este o sală de escaladă care pune accent pe construirea unei comunități puternice, creativitatea echipei sale și deschiderea de a ajuta cățărătorii noștri!
Publicat 30 Mai 2024 Reactualizat 30 Mai 2024 Expiră 29 Iun. 2024