Gratis

FRONT DESK OFFICER

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Persoana atenta la detalii si rapida in activitatile pe care le desfasoara;
Dornica sa invete si sa se dezvolte in cadrul companiei;
Pachet Office - nivel avansat (Word si Excel sunt folosite in mod constant)
Cunostinte de contabilitate primara (ideal);
Abilitati de comunicare si spirit de echipa

Descrierea jobului

Asigura interfata cu clientii si colaboratorii;
Tine evidenta registrului de casa si se asigura de corectitudinea acestuia;
Incaseaza bani de ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃la clienti, cash sau prin POS;
Intocmeste avize de insotire marfa si tine gestiunea magazinului impreuna cu directorul de magazin;
Arhiveaza si organizeaza documente.
Publicat 18 Iun. 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 18 Iul. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.