Gratis

Front Desk Officer - Receptionista

SENSUS Dental

Candidatul Ideal

Unește-ți Forța cu Noi la Sensus!
Front Desk Officer - Receptioner / Receptionera

1. Mentalitate Pozitivă și Entuziastă: Ești o persoană care emană energie pozitivă și are mereu un zâmbet pe buze. La Sensus, credem în puterea gândirii pozitive și în capacitatea de a vedea oportunitățile în orice situație.

2. Pasional și Proactiv: Îți place să înveți și să te dezvolți continuu. La Sensus, creșterea ta personală și profesională este la fel de importantă ca și creșterea noastră ca echipă și companie. Ești orientat către acțiune și proactiv în rezolvarea problemelor.

3. Lider și Echilibrat: Ai abilități naturale de lider și ești un jucător de echipă. Valorile noastre se bazează pe colaborare și ajutor reciproc. Îți place să inspiri și să ajuți pe cei din jurul tău.

4. Empatic și Comunicator Excelent: Comunici clar și eficient, atât verbal, cât și în scris. Ești atent la nevoile pacienților și îți place să oferi sprijin cu empatie și răbdare.

5. Organizat și Detalii-Oriented: Ești foarte organizat și ai grijă la cele mai mici detalii. Crezi în puterea unei bune planificări și a unei execuții precise.

6. Prezentabil: Înțelegi că imaginea ta reflectă imaginea companiei. Te îmbraci profesional și cu stil.

7. Cunoscător de Tehnologie: Ai cunoștințe solide de operare PC și ești la curent cu noile tehnologii.

8. Educație și Experiență: Ai finalizat studiile superioare și ai cei șapte ani de acasă bine învățați. Experiența într-un rol similar este un avantaj.

Descrierea jobului

Primești și Redirecționezi: Răspunzi la apeluri și e-mailuri, fiind primul punct de contact pentru pacienți.
Gestionezi Programările: Organizezi și coordonezi ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂programările pacienților, asigurând fluenta activității clinice.
Întreții Baza de Date: Actualizezi și întreții baza de date a pacienților.
Follow-Up: Te asiguri că pacienții au o experiență de calitate printr-un follow-up atent și profesionist.

Suntem o clinică de medicină dentară aflată într-o continuă expansiune. La Sensus, valorile noastre sunt axate pe creștere, empatie, și profesionalism. Suntem pasionați de ceea ce facem și ne dorim să aducem în echipă oameni care să împărtășească aceleași valori.

Dacă te regăsești în valorile și profilul descris, ne-ar plăcea să te cunoaștem!
Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024