Gratis

Front Desk Officer #EDADent

KIDS SMILE S.R.L.

Candidatul Ideal

Clinica Stomatologica EDA DENT este în căutare de Front Desk Officer. Ne dorim o persoana pasionata de comunicare cu cei ︌︉︈︃️︆︃︈​︌︍︅︉​︁︁︎︍​︊︄︆︀​︍︆︍️︎︆︅︄︀︅︂︂mici, empatica si dornica de a invata si de a se dezvolta continuu intr-un mediu prietenos alaturi de o echipa tanara pentru o colaborare pe termen lung.

Descrierea jobului

- Studii superioare finalizate sau in curs dе finalizare;
- Cunoștințe dе limba engleză la nivel ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂avansat;
- Cunoștințe dе ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈operare PC (MS Office);
- Atenție distributivă;
- Căutarea, programarea și verificarea paciеnților în baza de date;
- Preluarea și identificarea pacientul intrat în clinică;
- Gestionarea apelurilor telefonice și a mail-urilor;
- Asigură comunicarea între pacient și departamentul medical;
- Activități de contabilitate primară: Încasarea contravalorii serviciilor efectuate și eliberarea de bonuri fiscale/ facturi și evidența registrului de casă;
- Activități de secretariat;
- Se asigură de buna funcționare operațională a clinicii pe parcursul turei sale.

Clinica stomatologică EDA DENT oferă servicii stomatologice special dedicate atât copiilor, cât și adolescenților – de la ședințe profesionale de igienizare până la proceduri stomatologice pentru afecțiuni dentare complexe.

Clinica noastră este adaptată pacienților cu vârste cuprinse intre 0 si 18 ani și ne dorim ca pacienții noștri să beneficieze de cea mai plăcută experiență în cabinetul stomatologic, iar în acest scop oferim o atmosferă prietenoasă, care îi liniștește chiar și pe cei mai anxioși copii. Știm că fiecare copil este unic și ne adaptăm serviciile pentru a răspunde nevoilor fiecărui pacient.

Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 10 Oct. 2024