Gratis

Front Desk Officer - Clinica de transplant de par

ELOS SKIN & LASER CENTER
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui nou coleg care sa se alature echipei Elos Hair Clinic pe postul de front desk officer. Fiind o clinica de transplant de par, ne adresam preponderent domnilor, de aceea avem nevoie de un consilier de vanzari prezentabil, dedicat si cu abilitati bune de comunicare si vanzare.

CERINTE:
  • Experienta anterioara intr-un rol similar intr-o clinica medicala reprezinta un atu.
  • Cunostinte de limba engleza - nivel mediu
  • Cunostinte de operare PC, excel - nivel mediu
  • Abilitatile excelente de comunicare, combinate cu puterea de convingere si o minima experienta in vanzari te vor avantaja.
  • Abilitatea de a lucra intr-un mediu aglomerat si de a gestiona mai multe sarcini simultan. ​

Descrierea jobului

RESPONSABILITATILE POSTULUI:
  • Primirea pacientilor
  • Programarea si gestionarea programarilor
  • Gestionarea dosarelor pacientilor si mentinerea acestora actualizate
  • Colectarea si gestionarea platilor
  • Coordonareaa fluxului de pacienti
  • Gestionarea adresei de e-mail a clinicii
CE ITI OFERIM?
  • Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare.
  • Program de lucru flexibil de luni pana vineri;
  • Oportunități de dezvoltare profesională.
  • Un mediu de lucru profesionist si prietenos.

Elos Skin&Laser Center, Derma Expert by Elos si Results by Elos reprezinta un lant de clinici medical-estetice, in cadrul carora am reunit cei mai buni medici dermatologi, terapeuți specializați în remodelare corporală și facială, dar și echipamente medicale de ultimă generație, create de lideri mondiali în aceasta industrie. Acestea sunt prerogativele care asigura intotdeauna pacientilor, indiferent de locatia aleasa, tratamente de top cu rezultate excelente, dar si o experienta placuta!

Publicat 14 Oct. 2024 Reactualizat 21 Oct. 2024 Expiră 13 Nov. 2024