Gratis

FRONT DESK ASSISTANT / REGISTRATOR MEDICAL

C.M.D.T. PROMEMORIA SRL

Candidatul Ideal

Preferabil Registrator medical/ Asistenta medicala/Asistent farmacie

- cunostinte de operare calculator, Sistemul Informatic Unic Integrat(SIUI)
- limba engleza - nivel conversational
- abilitati de comunicare si relationare
- capacitati de organizare si rigurozitate
- simt al responsabilitatii
- atitudine pozitiva si echilibru emotional
- persoana sociabila, empatica, orientata catre pacient
- cunostinte PC (word, excell, internet) - nivel mediu

Descrierea jobului

- gestioneaza relationarea dintre clientii clinicii si echipa medicala;
- gestioneaza agenda de lucru a medicilor;
- asigura managementul administrativ ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄al pacientilor (receptie, programare si confirmare consultatii);
- incaseaza contravaloarea serviciilor medicale;
- gestioneaza activitati conexe necesare bunei functionari a activitatii clinicii;
- introducerea de date in calculator, pe baza documentelor primite
- centralizarea, verificarea, sesizeazarea şi participarea la corectarea erorilor aparute în procesul de gestionare a datelor

Program de lucru: 7 h/zi
Beneficii: tichete masa, tichete cadou, tichete vacanta

Descrierea companiei

Centrul Medical PROMEMORIA.
Publicat 25 Iun. 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 25 Iul. 2024