Gratis

Receptionist/ Registrator Medical

UNIDENT PREMIUM SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Profil Companie:
Grupul de firme Unident este format dintr-un lant de clinici, centre de radiologie si laboratoare care activeaza in domeniul serviciilor stomatologice integrate.
Pentru clinica stomatologica din Brasov si Bucuresti, suntem in cautarea de persoane care sa ocupe postul de Receptionist/ Registrator Medical.

Cerinte:
_ Studii superioare finalizate
_ Experienta pe un post similar de minim 6 luni
_ Persoana dinamica, cu abilitati excelente de comunicare si orientare catre client
_ Persoana cu abilitati organizatorice excelente, riguroasa, care isi asuma responsabilitatea si da dovada de spirit de echipa
_ Aspect fizic ingrijit si o voce placuta
_ Cunostinte bune de utilizare PC (Word, Excel, Internet)
_Engleza - nivel bun, citire si comunicare

Descrierea jobului

Responsabilitati:
_ Intampina pacientii cu o atitudine amabila, oferindu-le informatiile solicitate
_ Preia apelurile telefonice
_ Programeaza/ reprogrameaza pacientii
_ ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈Gestioneaza documentele pacientilor: fise, scrisori medicale, recomandari, bilete de trimitere
_ Sorteaza, claseaza si arhiveaza documentele
_ Elibereaza rezultatele investigatiilor
_ Incaseaza contravaloarea serviciilor medicale si completarea facturilor fiscale
_ Preia si distribuie corespondenta

Programul de lucru este in ture de cate 8 ore ( 8:00-16:30 si 11:30-20:00), de Luni pana Vineri.

Beneficii:
_ Pachet salarial atractiv peste medie
_ Asigurare medicala privata
_ Vouchere anuale de concediu
_ O zi libera la alegere, in luna in care se sarbatoreste ziua de nastere
_ Reduceri si gratuitati la tratamentele dentare, precum si diverse bonificatii
_ Training-uri pentru dezvoltarea profesionala si personala
_ Posibilitatea de avansare profesionala
_ Un mediu de lucru placut, alaturi de o echipa entuziasta si o companie in dezvoltare
_ Utilizarea unui sistem de gestionare a datelor performant si a unor tehnologii avansate

Descrierea companiei

UNIDENT GRUP

- Clinici Dentare Premium dotate cu echipamente laser si tehnologii digitale avansate

- Centre de Radiologie dentara digitala 3D

- Laborator de tehnica dentara digitala Cad - Cam, Centru de frezare

prezente in Tulcea, Galati, Buzau, Brasov si Bucuresti

Va ofera sansa unei evolutii profesionale de exceptie.

Publicat 27 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 27 Iul. 2024