Gratis

Fochist

Romcarton SA

Candidatul Ideal

Ce căutăm:
Personal autorizat clasa A.
Dorința de a învăța și de a promova în cadrul echipei și companiei.
Spirit de echipă, responsabilitate, corectitudine.
Disponibilitate pentru activitate în ritm alert, cu respectarea strictă a procedurilor de lucru.
Disponibilitate pentru lucru în 3 schimburi și efort fizic.
Experiența anterioară în producție reprezinta avantaj.
Disponibilitate pentru naveta zilnica la noua fabrica Romcarton din Popesti Leordeni (Sos.Oltenitei nr.249);

Descrierea jobului

Începe o carieră plină de pasiune alături de ROMCARTON!

Romcarton SA, unul dintre principalii producători de ambalaje din carton ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀ondulat din România, angajează Fochist.

Ce vei face:
Vei pregăti locul de muncă în vederea executării comenzilor conform indicaţiilor șefului de schimb în subordinea căruia lucrezi;
Vei asigura exploatarea utilajelor în condiții de eficiență și siguranţă;
Vei urmări respectarea procedurilor de lucru și încadrarea în obiectivele stabilite (productivitate, cantitate de deșeu, consumuri specifice);
Vei comunica superiorului ierarhic orice situație ce necesită intervenția sau aprobarea acestuia;
Vei completa rapoarte specifice;
Vei fi responsabil de curățenia locului de muncă și vei respecta normele interne de SSM, PSI, mediu și gestiunea deșeurilor.

Oferim:

Mai mult timp liber pentru cei dragi si pentru pasiunile tale!
Vei lucra dupa un program fix, in schimburi:
06.30 - 14.30 / 14.30 - 21.30 / 21.30 - 06.30
Loc de muncă stabil, într-o companie solidă din punct de vedere financiar.
Condiții de muncă moderne și mediu de lucru plăcut, intr-o fabrica noua!
Training la locul de muncă și posibilități de promovare.
Pachet salarial atractiv:
Salariul net este garantat, indiferent de schimbarile legislative!
Tichete de masă (valoarea unui tichet de masa = 40 lei);
Bonus lunar de productivitate;
Transport asigurat de companie pe traseele:
  • 1 Decembrie 1918 - Anghel Saligny - Catelu - Glina - Romcarton
  • Mihai Bravu - Piata Sudului - Aparatorii Patriei - Primarie Popesti Leordeni - Romcarton
  • Nana- Luica- Soldanu- Aprozi- Budesti- Frumusani- Romcarton
Abonament servicii medicale
Plata orelor suplimentare, spor de vechime
Alte beneficii conform Contractului Colectiv de Muncă.

Te asteptam in echipa noastra! Trimite un cv actualizat pe adresa de e-mail recrutare@rossmann.ro!
Vino sa vizitezi fabrica noastra si sa-ti cunosti viitorii colegi!

Romcarton S.A. este membră a Grupului Rossmann, unul dintre liderii europeni în producerea hârtiei și ambalajelor din carton ondulat. Grupul Rossmann deţine mai mult de 20 de întreprinderi în 9 țări din Europa și din Africa. Domeniul de activitate al acestor firme este industria hârtiei și/sau cartonului ondulat.

În România, Grupul Rossmann însumează aproximativ 900 de angajați, în cele 3 facilități de producție din Popesti Leordeni (Romcarton SA) și Suceava (Ambro SA).

Misiunea Rossmann România este să venim în întâmpinarea clienților actuali și potențiali cu ambalaje de calitate, pentru a fi mereu cei mai buni.

Motive pentru care sa lucrezi impreuna cu noi:
· Vei beneficia de un plan de integrare personalizat, acompaniat de un tutore
· Te sustinem pentru o formare profesionala continua
· Construim impreuna un plan de cariera personalizat
· Iti oferim un pachet complex de beneficii
· Incurajam mobilitatea interna a angajatilor
· Sănătatea și securitatea angajatilor noștri este în centrul acțiunilor noastre zilnice.
Publicat 21 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 21 Iul. 2024