Gratis

Field Agent Teleorman - Giurgiu

KRUK

Descrierea jobului

Aria de acoperire geografica pentru aceasta pozitie este judetele Teleorman si Giurgiu.

RESPONSABILITATI:

  • Negociaza cu clientii aflati in portofoliul alocat, ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀cu scopul de a identifica cele mai bune solutii de rambursare a sumelor restante inregistrate;
  • Genereaza si mentine parteneriate pe termen lung cu clientii, promovand solutiile care se potrivesc cel mai bine cu nevoile acestora;
  • Monitorizeaza permanent intelegerile de plata agreate cu clientii, in vederea realizarii obiectivelor de afaceri lunare asumate;
  • Planifica eficient programul zilnic de lucru (rutele de deplasare),luand in considerare profitabilitatea portofoliului alocat, dar si optimizarea costurilor.

CERINTE:

  • Orientare catre client- capacitatea de a ghida clientii spre solutii optime la problemele lor financiare;
  • Abilitati de comunicare si negociere ferma in relatia directa cu clientii;
  • Problem solving- identificarea problemelor din activitatea curenta/ procese/ mediu de lucru si propunerea/ implementarea de solutii inovative si eficiente;
  • Planificare/ organizarea muncii - abilitati de gestionare eficienta a resurselor existente in raport cu nevoile/cerintele de afaceri.

BENEFICII:

  • Sistem flexibil de beneficii in platforma Benefit Systems - poti alege beneficiile care se potrivesc nevoilor tale (valoare pachet lunar peste media pietei);
  • Asigurare medicala privata ce acopera servicii complexe;
  • 21 zile de concediu de odihna + 1 zi libera pentru ziua de nastere + zile de concediu pentru vechimea in companie;
  • Oportunitati de dezvoltare (cursuri interne si externe)

INFORMATII DESPRE PROTECTIA DATELOR:

Prin aplicarea la acest anunt de recrutare declar ca am citit nota de informare disponibila pe pagina companiei la adresa: https://ro.kruk.eu/candidat-pentru-un-loc-de-munca-gdpr, si sunt de acord cu modul si termenii de prelucrare datelor cu caracter personal pe care KRUK Romania le va procesa in scopul recrutarii, pentru pozitia pe care am selectat-o.

Grupul KRUK este liderul pietei de gestionare a creantelor din Europa Centrala. Din 2007, Grupul activeaza cu succes pe piata din Romania.
Grupul KRUK este prezent in mai multe tari din Europa Centrala: Polonia, Romania, Cehia, Slovacia, Germania, Luxemburg, Malta, Italia si Spania. Compania ofera oportunitati de dezvoltare, siguranta, suport si stabilitate.

Vino si alatura-te echipei KRUK Romania si vom creste impreuna, cu pasiune si hotarare!
Ne mandrim cu titlul de Top angajator, ocupand locul 3 in Topul angajatorilor, conform Undelucram.ro, titlu obtinut pentru cultura organizationala transparenta si preocuparea constanta pentru bunastarea angajatilor.
KRUK Romania are o echipa tanara si profesionista si isi desfasoara activitatea intr-un mediu placut si linistit. Valorile in functie de care ne ghidam activitatea, sunt: ​​simplitatea, respectul, cooperarea, responsabilitatea si dezvoltarea continua.

In centrul fiecarui proiect si activitate pe care le dezvoltam, avem clientii nostri si ne straduim in fiecare zi sa gasim noi solutii viabile care sa ii ajute sa isi rezolve problemele financiare temporare.

In Grupul KRUK ne angajam sa promovam o forta de munca diversa si incluziva. Incurajam cu tarie aplicatiile candidatilor cu dizabilitati. Aderam la principiile egalitatii de sanse si concurentei loiale, asigurandu-ne ca toti candidatii pot participa cu sanse de egalitate. In cazul in care aveti nevoie de amenajari specifice pentru a va sprijini procesul de aplicare, va rugam sa indicati acest lucru in cererea dumneavoastra sau sa ne contactati la recrutare@kruk.com.ro. Suntem dedicati facilitarii unui proces de recrutare confortabil si accesibil pentru toti solicitantii.

Publicat 14 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 14 Iul. 2024