Gratis

Farmacist Sef - AXA FARM BALTATI

Axa Farm S.R.L.

Candidatul Ideal

ersoana dinamica care doreste implinirea profesionala alaturi de o echipa tanara si motivata.

CERINTE:

- Absolvent Facultate Farmacie ︀︇︌︁︉︌︆︌​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎
- Certificat membru al Colegiu Farmacistilor
- Experienta de lucru in farmacie cu circuit deschis
- Cunostinte operare PC
- Abilitati de comunicare si relationare
- Initiativa si orientare catre pacient

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

- Elibereaza medicamente si retete compensate si gratuite;
- Informeaza pacientii despre modul de utilizare al medicamentelor ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈si ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀despre potentialele lor riscuri sau efecte adverse;
- Identifica nevoile pacientilor si formuleaza recomandari;
- Administreaza stocurile si isi asuma gestiunea colectiva;
- Participa la celelalte activitati specifice in farmacie

Beneficii :

- Iti oferim posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesionist , pe termen lung si oferim un pachet salarial motivant

Descrierea companiei

Sănătatea ta, pasiunea noastră.

Farmaciile Axa Farm au fost înfințate în anul 2000, din pasiune pentru sănătate și din convingerea că putem oferi produse și servicii de calitate, la un preț corect. În tot ce facem, punem interesul pacientului pe primul plan, oferind consultanță și tratament personalizate pentru nevoile dumneavoastră.

Misiune

Încă de la început, ne-am asumat misiunea de îmbunătăți starea de sănătate a tuturor celor care ne trec pragul și de a contribui la crearea unui sistem medical mai performant.

Valori

Calitate. Autenticitate. Profesionalism. Acestea sunt valorile care definesc întreaga activitate a farmaciilor Axa Farm. Ne angajăm să oferim numai produse de calitate, autorizate de Ministerul Sănătății și care respectă legislația europeană și să adresăm fiecare pacient cu respect și profesionalism.

Echipa

Credem în oameni. De aceea investim constant în echipa Axa Farm, pentru ca pacienții noștri să beneficieze de fiecare dată de sfaturi și tratamente adecvate, la cele mai înalte standarde.

Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024