Gratis

Asistent Farmacist Șef - Drogherie Dr.Max Pipera

SC Dr. Max SRL

Candidatul Ideal

Avem rețeta pentru cariera ta!

Dr. Max, linia de retail a Dr. Max România, este în căutarea unui Asistent Farmacist Șef în Pipera, Ilfov.

Ce așteptăm de la tine?

Să ai studii de specialitate (Scoala Postliceală de Asistenți de Farmacie) și aviz de liberă practică;
Să ai experiență de minim 6 luni în farmacii cu circuit deschis, reprezintă un avantaj;
Să îți placă să comunici și să pui pe primul loc nevoia pacientului;
Să îți placă să lucrezi în echipă;
Să îți dorești permanent să te dezvolți și să înveți lucruri noi Să fii atent/ă la detalii;
Să fii atent la detalii.

Descrierea jobului

Care sunt responsabilitățile postului?

Vei organiza,supraveghea și controla întreaga activitate tehnico-profesională din cadrul drogheriei;
Vei controla respectarea codului ︁de ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈etică și deontologie de către personalul drogheriei;
Vei gestiona problemele administrative pentru a asigura buna funcționare a drogheriei;
Vei interacționa cu clientul/pacientul în vederea recomandării individualizate, în funcție de nevoile sale;
Vei controla și executa operațiunile de gestiune a drogheriei și vei realiza evidența contabilă primară (evidență facturi, avize, registru de casă,etc.).

Ce îți oferim?

Mediu de lucru într-o companie stabilă de retail farmaceutic și distribuție cu acoperire națională, în care punem preț pe deschidere și colaborare între colegi;
Oportunitatea de a-ți crește cariera, de a te dezvolta și de a promova alături de o echipă de profesioniști;
Investiție în dezvoltarea profesională și personală cu ajutorul programelor de training de specialitate, soft skills, management și acces la platforma e-learning;
Venit salarial format din salariul fix competitiv plus bonusuri de performanță în funcție de rezultatele obținute și sporuri pentru activitățile suplimentare;
Tichete de masă în valoare de 40 lei/zi lucrată;
Zile de concediu suplimentare în funcție de vechime, până la maxim 24 zile;
Zile libere și sprijin financiar pentru evenimentele importante din viața ta și a familiei;
Oferte speciale la achiziția de bunuri și servicii, asigurate de către partenerii companiei;
Pachet de servicii medicale la unul din cei mai mari furnizori de servicii medicale.

Descrierea companiei

Unde aplici?

Pentru vizualizarea tuturor pozițiilor deschise în acest moment vizitează-ne pe pagina de cariere Dr. Max Romania la adresa: www.drmaxromania.com.

Dr. Max România, parte a Dr. Max Group, este unul dintre cele mai mari grupuri farmaceutice din România, care oferă servicii integrate de import, distribuție și retail farmaceutic. Suntem ghidați de valori precum: grija, curaj, orientare către clienți și responsabilitate, credem cu tărie că doar împreună construim o zi de mâine mai sănatoasă.
Publicat 20 Sept. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 20 Oct. 2024