Gratis

Farmacist- Depozit cu/fara experienta Aviafarm Med

AVIAFARM MED S.R.L.

Candidatul Ideal

Aviafarm Med Distributie dispositive medicale si produse farmaceutice cu sediul social in Iasi si cu depozitul principal in Voluntari, Ilfov, angajeaza Farmacist Depozit –. Echipa noastra este in continua crestere si are nevoie de Farmacist cu sau fara experienta

Ce ne dorim?
Absolvent studii superioare: Facultate de farmacie;
Certificat de membru al Colegiului Farmacistilor, vizat pe anul 2024;
Sa detii bune abilitati de comunicare si relationare;
Cunostinte de Microsoft Office si programe de gestiune;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Coordoneaza si verifica/ efectueaza activitatea de receptie calitativa si cantitativa conform procedurilor in vigoare
Organizeaza si verifica activitatea de ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁distributie a produselor - pregatirea comenzilor si livrarea lor.

Cerinte
Studii superioare Farmacie
Foarte bune abilitati de comunicare
Cunoasterea legislatiei specifice;
Cunostinte de operare PC.

Oferta
Salariu Fix
Program de lucru 8 ore/zi luni-vineri;
Tichete de masa

AviaFarm Med, suntem o echipă dedicată de experți, ghidați de pasiunea pentru avansarea tehnologiei medicale și satisfacerea nevoilor în continuă schimbare ale industriei de sănătate. Fondată în 2023, am crescut rapid și am devenit un furnizor global de top de dispozitive medicale, consumabile si produse farmaceutice Focalizarea noastră neclintită pe cercetare și dezvoltare ne-a permis să introducem produse de ultimă generație care stabilesc noi standarde în domeniul sănătății.

Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 26 Iul. 2024