Gratis

Facility manager

Team Real Estate Development

Candidatul Ideal

Studii superioare - reprezinta un avantaj, domeniul tehnic
Minimum 3 ani experienta pe un post similar
Bune abilitati de operare MS Office (Word, Excel)
Cunostinte tehnice privind mentenanta tehnica a sistemelor, echipamentelor si instalatiilor cladirilor, precum si intocmirea planurilor anuale de mentenanta preventive
Bune abilitati de organizare, planificare si de respectarea termenelor limita.

Descrierea jobului

Coordoneaza si controleaza programele de intretinere planificate si supravegheaza executia acestora
Coordoneaza si monitorizeaza executia lucrarilor si se asigura, ca ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂toate proiectele atribuite sunt livrate în limitele convenite, la timp si in limita bugetului, in modul cel mai eficient si rentabil
Efectueaza evaluari periodice ale rezultatelor activitatii de intreținere si ia masuri pentru imbunatatirea acesteia
Se asigura ca intretinerea preventiva este identificata, executata, documentata si urmarita
Pastreaza relatia cu furnizorii de întreținere și furnizorii de materiale pentru a asigura achiziționarea de materiale adecvate
Stabileste obiectivele privind elaborarea bugetului operational, de mentenanta si investitii, fiind implicat direct in elaborarea si monitorizarea ulterioara a bugetului anual
Asigura o buna comunicare cu chiriasii si cu celelalte departamente din cadrul Grupului.

Inființată în anul 2012, compania Țiriac Property Services oferă servicii integrate de administrare profesională și management operațional al imobilelor. Segmentele de piață pe care le acoperă compania sunt cel rezidențial, comercial, industrial, segmentul parcurilor logistice și de birouri.

Publicat 9 Sept. 2024 Reactualizat 9 Sept. 2024 Expiră 9 Oct. 2024