Gratis

Expert financiar

TEAMPRO STRATEGY CONSULTING SRL

Candidatul Ideal

Pentru ca rolul tau va fi unul foarte important in organizatia noastra, avem unele asteptari pe care ne-am dori sa ︍︌︄︎︅︁︄︈​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎le indeplinesti. Noi ne-am gandit la urmatoarele, insa sunt sigur ca poti adauga altele la inverviu:
1. Ne-ar bucura daca ai citi anuntul pentru acest job, putem salva timp valoros, si al tau, si al nostru.
2. Si ar fi bine sa ai experienta de cel putin 3 ani in realizarea de bugete pentru proiecte finantate din fonduri structurale pentru beneficiari publici sau privati sau in evaluarea de proiecte. Va fi greu sa te descurci cu mai putin, asa ca aceasta conditie este obligatorie.
3. Ritmul la noi este destul de alert, avem nevoie sa functionezi optim in conditii de stres si sa fii organizat pentru ca nu vrem haos in documente si speram ca nici tu.
4. Ne bazam pe tine ca vei sti sa te descurci cu cele de mai sus, si pentru ca nu te vom crede pe cuvant, la interviu te vom ruga sa prezinti scrisori de recomandare.
5. Speram si ca iti place sa lucrezi in echipa. Nu te lasam singur si am vrea sa vii alaturi de noi la birou. Asa ca excludem variantele de part-time, work from home, hibrid, contractori independenti, sezonieri, zilieri sau alte idei. Venim la birou zilnic, facem treaba, plecam acasa.
6. Am observat in timp ca daca esti snowflake si esti usor ofensat de tot si de toate nu vei rezista foarte mult in echipa noastra. Ne pasa de sentimentele tale, insa nici de ale noastre nu suntem straini.

Descrierea jobului

In organizatia noastra avem un birou de depunere proiecte pe care ne dorim sa-l dezvoltam. La momentul actual ne lipseste ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀o persoana care sa se ocupe de: buget si analiza financiara pentru proiectele finantate din fonduri structurale; evaluare de proiecte din punct de vedere financiar. Un plus este experienta in evaluarea de proiecte.

Ce poti sa obtii daca vii sa lucrezi alaturi de noi:
1. Salariu lunar platit mereu la timp. Cat de mare sau cat de mic depinde in totalitate de tine, de ce experienta ai si de ce stii sa faci. Noi suntem flexibili, corecti, insa nu fraieri.
2. Bonusuri anuale in functie de activitatea prestata.
3. Experienta in domeniu. Avem experienta de peste 12 ani in verificarea de proiecte si peste 8 ani in evaluarea de proiecte pentru diferite programe. Noi credem ca ai ce invata.
4. Un loc de munca placut, credem noi, central, dotat cu spatiu de recreere, cu curte si uneori cu caine.

La TEAMPRO Strategy Consulting SRL ne ocupam cu consultanta in afaceri si management pentru accesarea si implementarea de proiecte cu finantare europeana. Directiile pe care ne bazam activitatea noastra sunt:
1. Evaluarea de cereri de finantare pentru organisme care gestioneaza programele de fonduri structurale (AM, ADR, OI).
2. Verificarea de proiecte finantate din fonduri europene, atat din punct de vedere financiar, achizitii publice, cat si tehnic.
3. Realizarea de documente strategice si programatice (strategii de dezvoltare, evaluare de program, politici de costuri simplificate).
4. Scrierea si implementarea (managementul) de proiecte mari, cu bugete de peste 500.000 euro.
5. Consultanta in achizitii publice pentru beneficiari publici si privati.

Publicat 17 Oct. 2024 Reactualizat 17 Oct. 2024 Expiră 16 Nov. 2024