Gratis

EXPERT ACHIZITII PUBLICE

EXPO-MOB SRL

Candidatul Ideal

Studii superioare
Experienta de lucru minim 2 ani in domeniul achizitiilor publice si in elaborarea documentatiilor de atribuire
Cunostinte ︀︁︊︈️︇︆︇​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎foarte bune privind legislatia si normele de aplicare in vigoare referitoare la achizitiile publice
Cunostinte de utilizare a Sistemului Electronic de Achizitii Publice (SEAP)
Cunostinte program devize (edevize, windoc)
Cunostinte avansate in utilizarea MS Office (Word, Excel, Powerpoint), navigare Internet
Persoana organizata si foarte atenta la detalii, capabila sa gestioneze proiectele din punct de vedere al rezultatelor si termenelor impuse

Descrierea jobului

Identificarea din catalogul electronic www.e-licitatie.ro, cât și din alte de surse de interes, a procedurilor de achiziții publice precum: ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂︂︊︀︂​︂️︀︌​️︇︀︇​︉︀︀︀​︋︈️︍​︍️︎︇​︅︁︁︃​︃︁︃︈licitații deschise, proceduri simplificate, anunțuri de publicitate, anunțuri de consultare piață etc.
Consultanta in elaborarea de documentatii de atribuire (fise de date si caiete de sarcini)
Verificarea conditiilor de eligibilitate;
Participarea la procedurile de achizitii publice
Pregatirea de documentatii pentru a participa la proceduri de achizitii publice
Pregatirea dosarelor de licitatii (elaborarea documentelor de calificare, documentatiilor tehnice si financiare, devize)
Cunostinte de intocmire si incarcare formular DUAE;
Intocmirea documentelor justificative DUAE;
Asigura suport la intocmirea documentatiei din punct de vedere tehnic
Elaborarea si transmiterea solicitarilor de clarificarilor in cadrul procedurilor de achizitii publice (solicitari de clarificari referitoarela documentatia de atribuire);
Gestionarea procedurilor de achizitii aflate in derulare (elaborarea de raspunsuri la solicitarile de clarificari primite de la comisiile de evaluare, elaborarea de contestatii, documente privind prelungirea valabilitatii ofertelor si a garantiilor de participare etc.);

Societatea noastra se ocupa cu executia lucrarilor de constructii in domeniul public si privat si cu productia de mobilier.
Publicat 12 Oct. 2024 Reactualizat 12 Oct. 2024 Expiră 11 Nov. 2024