Gratis

EXPEDITOR MARFA / DISPECER

WONDERFAST S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Studii medii/superioare
Experiența pe un post similar constituie avantaj
Cunoașterea limbii engleze . Limba germană constituie avantaj
Atitudine ︂︀︅︃︈︊︅︄​️︊︁︍​︁︁︎︍​︋︊︃︃​︉︂︄︊︍︋︊︈︁︈︌︂pozitiva, orientată spre rezolvarea problemelor
Aptitudini de comunicare și negociere
Atenție la detalii.
Abilității de planificare și organizare

Descrierea jobului

Preia cererile de ofertă și comenzile din partea clientilor
Monitorizează desfașurarea transportului și informează clienții periodic
Găsește rapid variante de ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄︁︀​︂︃︃​︇︅​︀transport și soluționează problemele apărute pe parcursul cursei.
Menține legătura cu transportatorii si oferă suport acestora
Gestionarea și comunicarea tuturor informațiilor referitoare la traseu;
Mentine contactul permanent cu soferii;
Bonusuri de performanță
Mediu de lucru plăcut și motivant
Traininguri de specialitate

La Wonderfast, transportul expres de marfa este magie! Alătură-te echipei de super-eroi în poziția de expeditor international și hai să facem lucruri extraordinare!
Atat ca transportator cat si ca expeditor, preocuparea noastra principala este calitatea serviciilor oferite.
De ce sa ne alegi pe noi?
- Crestere si dezvoltare
Investim in succesul colegilor nostrii
- Mediu inovator
- Spirit de echipa
Publicat 18 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 17 Nov. 2024