Gratis

Expeditor International

TRANS MUNDUS S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Experiență anterioară în domeniul expedierilor internaționale
Cunoștințe solide despre procedurile de transport internațional și documentația asociată
Abilități excelente de comunicare și negociere
Capacitatea de a lucra sub presiune și de a rezolva problemele rapid
Cunoștințe de limbi străine reprezintă un avantaj

Descrierea jobului

Coordonarea și monitorizarea expedierilor internaționale pentru a asigura livrarea promptă a mărfurilor către destinație
Comunicarea eficientă cu furnizorii, transportatorii și ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈alte părți implicate în procesul de expediere
Urmărirea și actualizarea stării expedierilor în sistemele interne
Rezolvarea promptă a oricăror probleme sau întârzieri apărute pe parcursul transportului
Asigurarea conformității cu reglementările internaționale privind transportul mărfurilor

Trans Mundus este o companie tânără, condusă de persoane ambițioase, având ca principal obiectiv furnizarea unor servicii de transport de cea mai înaltă calitate în domeniile aerian, maritim și rutier. Cu o echipă dedicată și pasionată de ceea ce facem, ne străduim să oferim soluții de transport eficiente și de încredere pentru clienții noștri. Cu o experiență vastă în domeniul transportului, suntem pregătiți să înfruntăm orice provocare și să ne asigurăm că mărfurile ajung în siguranță la destinație.

Cu ochii ațintiți spre viitor, ne-am angajat să devenim un jucător de încredere pe piața transporturilor.

Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024