Gratis

Expeditor international- Branch Arad

ORIENT

Candidatul Ideal

ORIENT se bazează pe o echipă de profesioniști, activând de 32 de ani pe o piața competitivă. Doar Departamentul Comercial, ramificat pe fiecare segment de serviciu, numără peste 30 de angajați.
Deoarece acest departament reprezintă ,,motorul” întregii activități, echipa noastră se extinde în mod constant pentru a putea răspunde cu profesionalism la cerințele pieței.

Prin urmare, obiectivul pentru anul 2024 este să NE MĂRIM ECHIPA cu 8 poziții noi în organigrama Dep. Comercial, atât la sediul din Rădăuți, cât și la sediile secundare din Arad, Cluj și Iași.
  • Dorești să pui bazele unei cariere în Vânzări sau să-ți dezvolți cunoștințele și abilitățile dobândite până acum în acest domeniu?
  • Ești o persoană comunicativă, dinamică și sociabilă?
  • Cunoști o limbă străină la nivel mediu?
  • Ai stofă de bun negociator?
  • Cauți un mediu de lucru în care să ai un rol proactiv și să te dezvolți personal și profesional?

Dacă te regăsești, te invităm să aplici!

Descrierea jobului

Care sunt atribuțiile tale?
  • Identificarea de noi clienți și lărgirea portofoliului de clienți;
  • Preluarea comenzilor de la clienți și ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀găsirea soluțiilor profitabile pentru cererile acestora;
  • Identificarea transportului optim, satisfăcând nevoile clientului;
  • Planificarea, pregătirea și programarea agendei zilnice a transportului;
  • Verificarea documentelor de transport;
  • Urmărirea modului de desfășurare al transportului;
  • Urmărirea comenzilor executate până la încasare;
  • Rezolvarea eventualelor probleme apărute;
  • Realizarea lunară a obiectivelor propuse, ținând cont de bugetul de vânzări și alți indicatori importanți pentru companie.
De ce să lucrezi cu noi?
  • Oportunitatea de a lucra alături de un colectiv tânăr, dinamic și experimentat;
  • Salariu atractiv și un sistem de bonus tangibil;
  • Posibilități reale de avansare;
  • Inducție și training on the job, susținând performanța.

Firma SC ORIENT SRL cu sediul în Rădăuți, str. Fabricilor, nr. 7, jud. Suceava, România, înființată în 1991, are ca obiect principal de activitate serviciile de transport intern și internațional de marfă- transporturi agabaritice, transporturi feroviare, transporturi maritime, transporturi aeriene, închirieri macarale.
Compania este lider pe zona de nord a țării în domeniul transporturilor și în sectorul caselor de expediții cu capital 100% românesc.

Publicat 24 Sept. 2024 Reactualizat 24 Sept. 2024 Expiră 24 Oct. 2024