Gratis

Event Manager Crama Ceptura

Crama Ceptura SRL

Candidatul Ideal

Crama Ceptura caută Event Manager-ul care transformă orice eveniment într-o experiență memorabilă!

Te consideri o persoană organizată, creativă și pasionată de evenimente? Vrei să contribui la succesul unei companii renumite pentru excelența sa în vinificație? Atunci locul tău este alături de noi, la Crama Ceptura!

Ce căutăm la tine:
  • Abilități excelente de organizare și coordonare, cu o atenție deosebită la detalii.
  • Experiență în gestionarea bugetelor și resurselor pentru evenimente de amploare.
  • Abilități puternice de comunicare și colaborare cu echipe diverse.
  • Capacitatea de a rezolva rapid situațiile neprevăzute și de a lucra eficient sub presiune.
  • Pasiune pentru evenimente și dorința de a crea experiențe memorabile.
  • Respect pentru confidențialitate și integritate profesională.

Descrierea jobului

Ce vei face ca Event Manager:
  • Vei planifica, coordona și implementa evenimente de impact, asigurându-te că totul decurge lin, ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄de la idee până la ultimul toast.
  • Vei gestiona bugetele alocate evenimentelor, transformând resursele disponibile în momente unice, demne de reținut.
  • Vei colabora cu echipele interne pentru a transforma ideile lor în realitate, aducând la viață viziuni și obiective într-un mod care surprinde și inspiră.
  • Vei lucra îndeaproape cu furnizorii și echipele externe, asigurându-te că fiecare piesă a puzzle-ului se potrivește perfect în ziua evenimentului.
  • Vei monitoriza și evalua experiențele participanților, descoperind mereu noi modalități de a ridica standardele.
  • În fața situațiilor neprevăzute, vei fi cel care păstrează calmul și găsește soluții rapide și eficiente.
  • Vei elabora rapoarte post-eveniment care ne vor ajuta să fim și mai buni la următoarele provocări.
  • Vei construi relații puternice cu parteneri strategici, consolidând poziția Cramei Ceptura în lumea evenimentelor de top.
  • Vei explora noi oportunități pentru promovarea brandurilor noastre.
  • Te vei asigura că toate activitățile desfășurate sunt în conformitate cu reglementările legale și procedurile interne.

Dacă te regăsești în această descriere și ești gata să contribui la organizarea unor evenimente care aduc oameni împreună și celebrează excelența, te așteptăm să ne trimiți CV-ul tău!

Crama Ceptura – ne aduce împreună

Descrierea companiei

www.crama-ceptura.eu

Publicat 25 Sept. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 25 Oct. 2024