Gratis

Electromecanic

CDC ENTERTAINMENT ZONE SRL

Candidatul Ideal

Minim studii medii tehnice (scoala profesionala, liceu de specialitate),
Cunostinte in domeniul tehnic (electricitate/electromecanica).
Experienta in domeniu pe un post similar.
Atentie la detalii.
Disponibilitate pentru un program de lucru in ture, inclusiv in weekend. Zilele de weekend se recupereaza.
Abilitati de comunicare, spirit de echipa.
OBLIGATORIU permis de conducere cat. B.

Descrierea jobului

Asigurarea functionarii si intretinerii in conditii optime a echipamentelor din zona alocata conform standardelor organizatiei.
Respectarea procedurilor de ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄intretinere din cadrul departamentului.
Montajul echipamentelor noi.
Efectuarea de interventii operative pentru intretinerea echipamentelor si utilajelor, efectuarea de teste pentru stabilirea functionarii acestora.
Manipularea echipamentelor, montaj instalatii electrice, diverse lucrari de santier.
Alte activitati adiacente departamentului service.

Beneficii:
Salariu NET 3500 RON.
Tichete de masa.
Alte beneficii pentru sarbatori
Telefon de serviciu.
Masina pentru deplasari in teren ( interventii ).
Mediu de lucru placut, cursuri de specialitate pentru obtinerea atestatelor in domeniu.

SC CDC ENTERTAINMENT ZONE Srl este o companie infiintata in anul 2010 cu scopul operarii jucariilor de tip kiddie-rides.

In prezent operam Kiddie Rides in Bucuresti si in tara, in locatii indoor si outdoor. Sistemul nostru de functionare este pe baza de automate de tip self-service.

Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 26 Iul. 2024