Gratis

Electricieni

Team Electric Ro S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

Team Electric Group, furnizor de instalații electrice în industria navală, face angajări in Galati.
Compania înființată în Finlanda în anul 2002, lider în industrie, a deschis un nou punct de lucru în Galați.
Ai experienta in domeniul electric naval și o atitudine pozitiva fata de munca? Te asteptam in echipa noastra!

Descrierea jobului

Pentru poziția de electrician, sarcinile principale includ:
• Realizarea traseelor electrice și a conexiunilor cablurilor,
• Montarea echipamentelor electrice,
• ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄Efectuarea lucrărilor de reparații și întreținere electrică.

Va oferim pachet salarial atractiv si contracte de munca pe perioada nedeterminata, in functie de locatia in care se va desfasura proiectul si de durata acestuia.
Pentru a va putea desfasura activitatea, trebuie să fiți cetățean al UE sau să aveți permis de muncă în țara UE în care doriți să lucrați.

Team Electric este un furnizor de top de instalații electrice în industria navală.
Livrăm un pachet electric la cheie care include calcule de complexitate a costurilor, planificare, proiectare, achiziție, instalare, punere în funcțiune și post-vânzare. Lucrăm atât în ​​proiecte de construcții noi, cât și de reconstrucție, în întreaga lume.
Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 4 Oct. 2024 Expiră 3 Nov. 2024