Electrician / Tehnician service/Frigotehnist-Fara Experienta

UNICOOL Instalatii Frig
6 poziții

Candidatul Ideal

Angajam Electrician, Frigotehnist, Automatist si Tehnician service pentru service instalatii frigorifice/climatizare
Suntem in cautare de tineri dornici sa se dezvolte si sa progreseze intr-un mediu de lucru dinamic si prietenos.
Nu este necesara experienta in domeniu – cautam persoane cu entuziasm, dorinta de invatare si deschidere fata de noi provocari. Totodata, apreciem experienta, asa ca, daca ai deja cunostinte solide, te incurajam sa aplici!
Valorificam diversitatea in echipa noastra si suntem deschisi atat catre tineri, cat si catre profesionistii cu experienta.

Ce oferim noi:
  • Salariu motivant Net 4000-5000 Ron
  • Diurna pentru lucrarile efectuate in afara orasului,
  • Bonusuri anuale de performanta.
  • Masina de servici si telefon.
  • Alte beneficii care vor fi discutate la interviu

Descrierea jobului

  • La acest job, veti fi responsabil de repararea echipamentelor frigorifice din magazine. Majoritatea lucrarilor se vor desfasura in echipa, ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁in special in primele etape, pentru a asigura o integrare si formare eficienta.
  • Deplasarile catre si de la locatiile magazinelor sunt considerate timp de lucru si sunt remunerate ca atare, plata fiind facuta de la momentul plecarii de la domiciliu pana la intoarcerea acasa.
  • Programul de lucru flexibil si lejer: Angajatul va lucra de luni pana duminica, insa doar un weekend pe luna va fi necesara prezenta la munca. Majoritatea interventiilor (aproximativ 80%) *vor fi in prima parte a zilei.

Cerinte:
  • Permisul de conducere cat. B - Obligatoriu.
  • Experienta in domeniu nu este obligatorie.
  • Atestate tehnice / experienta similara - Constituie un avantaj.
  • Absolvent al unei facultati cu profil tehnic - Constituie un avantaj.
  • Calificari : Frigotehnist, Brazor, Electrician, Mecanic, Tehnician service - Constituie avantaj.
  • Deschis catre noi tehnologii cum ar fi automatizarea si instalatiile pe CO2.
  • Disponibil si responsabil in activitatile de zi cu zi pe care le presteaza.
  • Orientat spre gasirea de solutii si oferire de suport tehnic.

Dezvoltare personala: In cadrul companiei noastre suntem adeptii dezvoltarii abilitatilor tuturor colegilor nostri, iar pentru a realiza acest lucru organizam diverse cursuri de specializare, certificari ISCIR, AGFR si punem la dispozitie intreaga noastra pricepere pentru a ne asigura ca fiecare coleg se dezvolta in directia pe care si-o doreste.

Aparatura si echipamente: Pentru ca stim cat e de important sa dispui de o gama completa si performanta de echipamente, investim constant in unelte de ultima generatie care sa ne faca tuturor viata mai usoara. Compania dispune de un parc auto nou, echipamente performante destinate fiecarui angajat.
Nu ezita sa ne contactezi!

Publicat 29 Aug. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 28 Sept. 2024