Gratis

Electrician in constructii

MHT Experience
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Absolvent al unui scoli profesionale sau liceu de profil electric, electrotehnic;
  • Calificare de electrician rețele medie tensiune, electrician în construcții ︉︋︅︍︀︎︁︆​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎- constituie avantaj;
  • Autorizare ANRE IIA, IIB - constituie avantaj;

Descrierea jobului

  • Citirea planurilor și schemelor electrice pentru a determina locațiile și specificațiile echipamentelor și a cablurilor;
  • Montarea cablurilor, traseelor electrice ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂și canalelor pentru instalații electrice și curenți slabi;
  • Instalarea prizelor, întrerupătoarelor, panourilor de distribuție și altor echipamente electrice;
  • Montarea corpurilor de iluminat;
  • Efectuarea conexiunile în tablourile electrice;

BENEFICII
  • Bonuri de masă;
  • Zile suplimentare de concediu in functie de vechimea în companie;
  • Actualizări recurente ale pachetului salarial;
  • Cazare în București și deplasare;
  • Training de specialitate;
  • Oportunități de dezvoltare profesională;
  • Mediu stabil de lucru;

MHT EXPERIENCE răspunde cerinţelor pieţei printr-o abordare integrată, astfel fiecare soluție este configurată în aşa fel încât să răspunda nevoilor clienților și a industriei în care activează. Personalul format din ingineri, proiectanţi și specialiști creează soluţiile tehnologice perfect armonizate cu cele mai exigente cerinţe ale clienţilor, folosind pe lânga cele mai noi inovaţii în domeniu şi know-how-ul personalului.

Publicat 18 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 18 Oct. 2024