Gratis

Electrician automatizari

CIT Automatizari

Candidatul Ideal

-Cunoștințe de bază specifice meseriei de electrician;
-Seriozitate și deschidere către asimilarea de cunoștințe noi;
-Atenție la detalii și capacitatea de a respecta termenele de execuție.

Descrierea jobului

Atribuțiile principale:
-Cablarea tablourilor de automatizare conform schemelor electrice;
-Urmărirea și implementarea indicațiilor primite de la inginerul responsabil de proiect.
Beneficii:
-Salariu atractiv;
-Mediu de lucru plăcut, într-un atelier modern și bine echipat;
-Bonuri de masă și decontarea transportului.

Suntem o companie cu capital românesc, specializată în domeniul acționărilor electrice. Activitatea noastră se concentrează pe trei domenii principale:
-Proiectarea și realizarea de mașini industriale "la temă";
-Proiectarea și realizarea de instalații electrice de automatizare;
-Vânzarea de echipamente pentru acționări electrice: variatoare de turație și servoacționări.
Majoritatea producției se desfășoară în atelierul propriu, complet dotat pentru prelucrări mecanice și uzinarea tablourilor electrice.

Publicat 14 Oct. 2024 Reactualizat 14 Oct. 2024 Expiră 13 Nov. 2024