Gratis

Educatoare / Profesor limbi straine

MIRO KIDS WORLD S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Studii superioare sau Liceul Pedagogic finalizat
  • Experienta in domeniul educational:minim 1 an
  • Abilitati manageriale si pedagogice dovedite
  • Cunostinte IT (abilitati PC) si permis de conducere – reprezinta un avantaj
  • Dedicatie si tact pedagogic
  • Profesor limba engleza / germana

Calitati personale:
  • Persoana calma si organizata
  • Implicata si iubitoare de mediul educational
  • Abilitati de comunicare si relationare excelente

Descrierea jobului

Suntem in cautarea unui Educator / Director Educational dedicat si experimentat pentru a se alatura echipei noastre. Daca ai o ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀pasiune pentru mediul educational si esti o persoana calma, organizata si implicata, te invitam sa aplici.

Detalii angajare:
  • Program de lucru flexibil: 2-4-8 ore pe zi
  • Perioada nedeterminata
  • Salariu atractiv

Daca te regasesti in aceasta descriere si esti pregatit sa contribui la dezvoltarea educationala a copiilor, te rugam sa trimiti CV-ul tau.

Asteptam cu nerabdare sa te cunoastem si sa colaboram pentru a crea un mediu educational de exceptie!
Publicat 30 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 7 Oct. 2024