Gratis

Economist

Bookfix Accountancy S.R.L

Candidatul Ideal

Ne mărim echipa și te invităm să ni te alături!

Avem nevoie de cunoștințele tale de contabilitate financiară, dobȃndite ȋn urma unei experiențe de cel puțin 2 ani.
Mai mult, dacă ai gestionat un portofoliu de clienți, ai lucrat cu contabilitatea și fiscalitatea operațiunilor intracomunitare și cunoști limba engleză la nivel avansat, iar cunoștințele tale de operare ȋn Word și Excel sunt bune, ...atunci hai alături de noi!

Descrierea jobului

Ce vei face în societatea noastra?

Vei gestiona un portofoliu de clienți, iar noi te vom îndruma și susține ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈în această activitate.
Vei descoperi ca este posibil să vii cu plăcere la birou.

Pe lângă avantajele materiale, un birou frumos și integrarea într-o echipă isteață, vei avea ocazia să înveți din toate activitățile în care vei dori să te implici, și vei putea descoperi ce îți place să faci și la ce te pricepi cel mai bine.

Echipa noastră este specializată în servicii financiar-contabile, salarizare, resurse umane . Am început activitatea în 2014, iar până în prezent avem o experiență de peste 60 milioane de Euro în furnizarea de servicii pentru 40 companii românești și străine, în diferite domenii de activitate.

Așadar, dacă ai energie de dat unei echipe care promite să-ți ofere și ea energie, trimite-ne CV-ul ca să te putem invita să ne cunoaștem. Biroul nostru este in Ovidiu, jud. Constanta.
Publicat 15 Oct. 2024 Reactualizat 15 Oct. 2024 Expiră 14 Nov. 2024