Gratis

Economist

Zireto Caffe
2 poziții

Candidatul Ideal

Studii superioare finalizate în domeniul financiar – contabil;
Cunoștințe solide privind legislația contabilă și fiscală;
Cunoștințe foarte bune în utilizarea pachetului Microsoft Office;
Cunoștințe minime de drept comercial și de afaceri;
Experiență în domeniul financiar – contabil/pe un post similar de minimum 3 ani;
Abilități de lucru în echipă;
Persoana organizată, responsabilă, disciplinată, amabilă și cu abillități de prioritizare;
Cunoașterea programului Nexus ERP reprezintă un avantaj;

Descrierea jobului

Responsabilitățile postului:
Administrarea și gestionarea tuturor aspectelor legate de resursele umane și salarizare ale companiei noastre;
Întocmirea și actualizarea documentelor ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈de resurse umane, inclusiv contracte de muncă, acte adiționale și alte documente necesare;
Asigurarea respectării legislației în vigoare în domeniul resurselor umane și salarizarii;
Întocmirea și gestionarea procesului de salarizare, inclusiv calcularea salariilor, reținerilor și contribuțiilor sociale;
Întocmirea și actualizarea contractului colectiv de muncă, a regulamentului intern, etc;
Publicarea și actualizarea anunțurilor de angajare pe site-urile de recrutare.

Beneficii:
Pachet salarial competitiv în concordanță cu experiența și abilitățile tale;
Mediu de lucru tânăr și profesionist;
Program de lucru flexibil de 8 ore/zi, 5 zile/săptămână

JUST SEVEN promovează ideea integrității la orice nivel din business. Comunicarea și responsabilitatea față de clienți este primordială pentru cresterea holistică a brandurilor pe care le gestionează.

Publicat 26 Sept. 2024 Reactualizat 26 Sept. 2024 Expiră 26 Oct. 2024