Gratis

ECONOMIST

F & L Eurocont S.R.L.

Candidatul Ideal

Angajam ECONOMIST / Cluj-Napoca

Candidatul ideal:
- Absolvent studii superioare economice;
- Cunostinte de legislatie contabila si fiscala;
- Limba engleza la nivel conversational;
- Experienta de lucru si cunoasterea programului de contabilitate SAGA constituie un avantaj (minim 3 ani - contabilitate financiara si de gestiune);
- Buna cunoastere a pachetului MS Office;
- Capacitate ridicata pentru analiza, sinteza, planificare si prioritizare;
- Meticulozitate, atentie la detalii, spirit analitic, acuratete si lucru eficient in echipa.

Descrierea jobului

Salariul este negociabil si se discuta la interviu.
Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta si telefonic la nr. 0264487175
Asteptam Cv -urile la adresa de email: office@feurocont.ro

Descrierea companiei

Birou de contabilitate
Publicat 9 Sept. 2024 Reactualizat 9 Sept. 2024 Expiră 9 Oct. 2024