Gratis

ECONOMIST

FLORESCU DELIA-CONSTANȚA - EXPERT CONTABIL SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Persoana cu bune cunostinte in domeniul financiar contabilitate, cu abilitati de comunicare, sa aiba incredere in sine, sa fie sincera, sa aiba rabdare, sa aiba un aspect profesional ingrijit, sa fie flexibila, sa gestioneze bine timpul de lucru, sa aiba cunostinte informatice pentru utilizarea aplicatiilor de contabilitate, word, excel, etc.

Descrierea jobului

Resposabiltatile job-ului:
Inregistrare documente financiar-contabile, intocmire rapoarte financiar-contabile, verificare corelatii din rapoartele financiar-contabile generate, intocmire declaratii si raportari financiare.
Beneficii: ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈
Stabilitate, posibilitatea de a obtine venituri mari, lucrul intr-o echipa tanara in plina dezvoltare, acumulare experienta in diverse domenii de activitate, nu se lucreaza peste programul de lucru, weekend liber, sarbatori legale libere, concediu de odihna 21 zile/an.

Societate de consultanta fiscala si contabilitate financiara, cu experienta in domeniu de peste 20ani, detine un portofoliu important de clienti (societati care isi desfasoara activitatea in diverse domenii de activitate).
Publicat 1 Sept. 2024 Reactualizat 29 Sept. 2024 Expiră 1 Oct. 2024