Gratis

Economist

BRT COMPANY GROUP SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Economist :
• Studii superioare in domeniul economic;
• Experienta anterioara pe un post similar;
• Excelente abilitati de organizare si comunicare
• Persoană responsabilă, organizată, meticuloasă;
• Cunostinte in operarea programului Saga;
• Cunostinte bune de utilizare a programelor MS Office, in special Excel.
• Disponibilitate de a lucra conform programului de lucru :
Luni-Vineri 09:00-18:00
Sambata 10:00-14:00
Duminica 10:00-14:00 , beneficiind de doua weekend-uri libere lunar.

Descrierea jobului

Economist :
• Intocmeste documentele in relatia cu clientii ( facturi, contracte, ordine de compensare, dispozitii de plata etc)
• ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀Organizarea documentelor, indosarierea si arhivarea;
• efectuarea corectă și la timp a înregistrărilor în contabilitate, cronologic și sistematic, pe baza documentelor;
• verificarea documentelor justificative primite, din punct de vedere al respectării legalitaţii;
• Mentine legatura cu bancile si alte institutii financiare;
• Verifica periodic fisele partener ale colaboratorilor;
• întocmirea situaţiilor si raportărilor necesare derulării activităţii;

SC BRT Company Group SRL (BRT GROUP/ Automobile Bacau) ne aflam din 2013 in piata auto second hand din Romania.
Suntem printre principalii lideri in industria de autoturisme second hand la nivel national. In cei peste 10 ani de activitate in domeniu am imbunatatit permanent serviciile pe care le oferim,suntem in continua dezvoltare fiind la zi cu cerintele clientilor si standardele in rigoare, tocmai din acest motiv ne si marim echipa. Satisfactia clientilor este rezultatul eforturilor noastre. Va asteptam cu interes la un interviu in vederea initierii unei colaborari.
Cu stima, echipa BRT GROUP !
Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024