Gratis

ECONOMIST

SC CASA PAINII SRL BOTOSANI

Candidatul Ideal

Experienta in domeniul contabilitatii,organizat, bun comunicator, adaptabilitate, lucrul in echipa.

Descrierea jobului

Asigură întocmirea documentelor cerute pentru impozitarea beneficiului realizat de societate!
Urmărește gestionarea corespunzătoare si asigură securitatea din punct de vedere ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀economic, a mijloacelor bănești in cadrul societății, precum si respectarea plafonului de casa in numerar!
Organizeaza si controlează efectuarea controlului financiar preventiv!
Asigură colaborarea între responsabilii celorlalte activități funcționale pentru efectuarea de analize a evoluției costurilor si întocmirea balanțelor de verificare lunare!

In 2006 am construit fabrica de panificatie in standarde HACCP cu o capacitate de 24 to pe zi, in 2008 am facut cel mai frumos laborator de cofetarie si asa s-a nascut Casa Dulce, in 2014 am investit in linia de produse congelate iar in 2023 am decis să investim într-o linie automată de cofetărie congelată, cu o capacitate de 10.000 de prăjituri pe oră. Casa Painii inseamna peste 900 clienti si puncte de vanzare proprii, distributie nationala si un portofoliu bogat si gustos de produse. Pentru toate acestea, responsabili suntem cei 160 colegi, care nu vom inceta sa multumim vreodata clientilor pentru ca ne ofera satisfactia muncii.
Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024