Gratis

Economist

ITALIAN KNITWEAR SRL

Candidatul Ideal

Italian Knitwear angajeaza economist pentru compartimentul Financiar-Contabilitate, contract individual de munca full-time.
Cautam o persoana cu o atitudine pozitiva, organizata, rapida și foarte atenta la detalii, sa fie disponibila sa lucreze in echipa.

Conditii :
- Studii superioare de specialitate;
- Experienta in domeniul financiar – contabil minim 5 ani;
- Cunoasterea programului SAP reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului

Participa la efectuarea inventarierii patrimoniului;
Inregistreaza note contabile diverse;
Inregistreaza facturile de la furnizori privind achizitiile de bunuri si servicii, ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︂facturi de vanzari diverse;
Participa la intocmirea lucrarilor de inchidere a exercitiului financiar-contabil impreuna cu Contabilul sef;
Respecta procedurile interne de lucru si face propuneri de imbunatatire a acestora;
Asigura evidenta faptica si scriptica a stocului de materii prima, materiale si marfa (evidenta intrari, transferuri, iesiri, receptii, etc.);

Oferim beneficii:
- 25 de zile concediu anual
- abonament medical
- tichete de masa (30lei/tichet/zi lucrata)
- program de 8 ore pe zi , 5 zile/saptamana
- salariu incepand de la 3.000 lei net/luna+tichete
- transport

Societate romaneasca de productie din domeniul confectiilor, binecunoscuta in lumea textila.
Publicat 18 Iun. 2024 Reactualizat 18 Iun. 2024 Expiră 18 Iul. 2024