Gratis

ECONOMIST

SOMETRANS LOGISTIC S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Atitudine pozitiva, organizata, rapida, foarte atenta la detalii, sa fie disponibila sa lucreze in echipa.

Descrierea jobului

- Întocmește facturi, chitanțe si alte documente
- Înregistrează facturile de la furnizori privind achizițiile de bunuri si servicii
- ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄Înregistrează in evidenta contabila extrasele de cont
- Reconciliere solduri clienti/furnizori
- Depunere documente recuperare acciza interna/externa si tva
- Respecta procedurile interne de lucru.

Condiții:
- studii superioare de specialitate

Beneficii și avantaje:
- Salariu fix + tichete de masa
- Mediu de lucru plăcut, alături de o echipă dinamică;
- Durata normala a timpului de muncă este de 8 ore/zi, respectiv 40 ore/săptămână.

Sometrans Logistic S.R.L face parte din grupul NATI OLIMPIA SRL care si-a inceput activitatea in anul 2009. Obiectul activitatii principale este transportul extern si intern de marfa. ( Cod CAEN 4941 – Transporturi rutiere de marfuri ).
Publicat 31 Mai 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 30 Iun. 2024