Gratis

Economist in cadrul departamentului financiar-contabil

Pharma Pro Expres SRL Iasi

Candidatul Ideal

De ce competenţe şi abilităţi ai nevoie pentru a te integra în echipa noastră?
  • Studii superioare, economice (contabilitate/informatica de gestiune/finante-banci/, economie)
  • Experienta in analiza financiara
  • Experienta pe o pozitie similara - minimum 3 ani
  • Cunostinte si abilitati de operare PC: MS Office, programe de gestiune financiar-contabila
  • Seriozitate si promptitudine
  • Abilitati de organizare, planificare, comunicare, analiza.

Descrierea jobului

Ce responsabilitati vei avea?
  • monitorizare indicatori financiari, pregatire rapoarte financiare si contabile periodice
  • intocmire si monitorizare cash flow
  • incadrare ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄cheltuieli in bugetul alocat
  • pregatire documente pentru plati
  • defalcare si analiza costuri
  • pregatire rapoarte financiare si contabile (balanta, bilant, cont de profit si pierdere)
  • intocmire si elaborare executii BVC
  • intocmire si transmitere declaratii
  • participare operatiuni inventariere si centralizare rezultate, s.a.
De ce sa te alaturi echipei noastre?
Iti oferim urmatoarele beneficii:
  • Salariu fix motivant
  • Tichete de masa
  • Decontare abonament transport

Farmacia Pro este un mini-lanţ de farmacii înfiinţat la Iaşi în anul 2015, care si-a propus sa fie aproape de toti cei care au nevoie de produse de calitate si consiliere profesionala. Prin cele 5 farmacii deschise pana in prezent, promovam sanatatea si respectul pentru viata.

Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024