Gratis

ECONOMIST / CONTABIL

MARGARETA DUMITRASCU EXPERT-AUDIT SRL

Candidatul Ideal

Absolvent studii superioare economice, minim 2 ani experienta in contabilitate, de preferat in cabinete de contabilitate. Cunoasterea programelor de contabilitate ︀︉️︀︍︋︅︁​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎︀︉️︀︍︋︅︁​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎︀︉️︀︍︋︅︁​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎SAGA, ASIS, EXPERT, constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Inregistreaza in contabilitate documentele lunare ale clientilor din portofoliu, intocmeste si depune declaratiile fiscale pentru societatile din portofoliu. ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂ ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀

Descrierea companiei

Societate de expertiza contabila.
Publicat 11 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 10 Nov. 2024