Gratis

Economist/Contabil

SC AGRI TERENURI SA

Candidatul Ideal

• absolvent studii superioare;
• vechime in munca cel putin 2 ani;
• cunostinte foarte bune de operare calculator;
• cunostinte bune al pachetului MS Office (Excel, Word);
• persoana cu foarte bune abilitati de organizare, atentie pentru detalii si capabila sa respecte termenele limita

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • opereaza in softul de contabilitate (facturi ;extrase bancare; deconturi ,etc)
  • verificare solduri clienti ;furnizori,confirmare de solduri
  • intocmeste rapoarte ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄︁︀​︂︃︃​︇︅​︀si situatii specifice
  • efectueaza operatiuni bancare prin conturile societatii
  • intocmeste zilnic situatia soldurilor bancare
  • verificari diverse in vederea inchiderii balantei lunare contabile
Oferim:
  • Salariu net
  • Tichete de masa

Descrierea companiei

Te asteptam in echipa noastra!
Firma AGRI TERENURI SA din BUCURESTI, a fost înființată in 2008 și are ca obiect principal de activitate Cumpararea si vanzarea de bunuri imobiliare proprii.
Geoagri Cadastru- ofera servicii de cadastru și înregistrare funciară de înaltă calitate, facilitând astfel accesul la informații corecte și fiabile pentru cetățeni și autorități..
Firmele fac parte din Grupul NCH Capital.
Publicat 25 Sept. 2024 Reactualizat 25 Sept. 2024 Expiră 25 Oct. 2024