Gratis

Economist / Contabil

OPTIWISE ACCOUNTING S.R.L.

Candidatul Ideal

Ne marim echipa - Suntem o firma de contabilitate si expertiza contabila, avand un portofoliu diversificat de clienti si cautam un coleg sau o colega noua

CANDIDATUL IDEAL

Cunoasterea programului de contabilitate SAGA C

Persoana competitiva, dinamica, orientata spre dezvoltare in domeniul contabilitatii.

Abilitati de comunicare, relationare, planificare si management al timpului

Atentie la detalii

Experienta in domeniul financiar-contabil, student sau absolvent al facultatii de stiinte economice cu serioase cunostiinte teoretice de contabilitate

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI

Inregistrare documente contabile;

Solicitare, sortare si arhivare documentele contabile;

Intocmire balanta de verificare. declaratii fiscale;

︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈Intocmirea statelor salariale;

Operarea modificarilor contractuale in programul Revisal;

Menținerea relației cu clienții din portofoliu sau administrațiile financiare atunci cand este cazul

Descrierea companiei

Suntem o societate de contabilitate membra CECAR.
Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 4 Oct. 2024 Expiră 11 Oct. 2024