Gratis

Economist/contabil

CONTEXP TOMA CARMEN S.R.L.

Candidatul Ideal

-cunostinte bune de contabilitate;
-seriozitate si dorinta de a invata;
-persoana serioasa, organizata si ordonata;
-cunoastere program de lucru Saga;
-cunostinte minime de word si excel;

Descrierea jobului

-operare documente contabile : facturi furnizori/clienti, deconturi, extrase de cont , chitante;
-intocmire Revisal;
-intocmire state de salarii, declaratii 112;
︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀-program de lucru 8 ore de Luni pana Vineri;
-salariu motivant ;
-mediu de lucru placut;
Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 9 Oct. 2024