Gratis

Economist / Contabil

Hipac Romania

Candidatul Ideal

Compania noastra, lider de piață, angajează un contabil dedicat și profesionist pentru a se alătura echipei noastre talentate. Experienta in cadrul contabilității de producție si notiunile de limba italiana vor constitui un plus in procesul de selectie.

Cerințe:
Experiență solidă în contabilitate, de preferat într-un mediu industrial sau de manufactură;
Abilități de comunicare în limba engleza si/sau italiana.
Diploma de licență în contabilitate sau domenii conexe.

Descrierea jobului

Responsabilități:
Realizarea partiala a procesului contabil, asigurându-se că toate tranzacțiile sunt înregistrate corect și la timp;
Analiza și interpretarea datelor ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀financiare pentru a oferi rapoarte și recomandări precise și relevante;
Implementarea și gestionarea eficientă a sistemelor contabile pentru a optimiza procesele contabile și pentru a oferi suport operațional departamentelor relevante;
Comunicarea activă și eficientă cu părțile implicate, rezolvând problemele și întrebările în timp util și profesionist.

Beneficii:
Pachet salarial competitiv, în concordanță cu experiența și abilitățile dvs.
Oportunități excelente de dezvoltare profesională și avansare în cadrul unei companii recunoscute pe plan internațional
Mediu de lucru stimulativ și susținător, care promovează inovația și colaborarea
Alte beneficii suplimentare, inclusiv asigurare medicală, tichete de masă. Dacă sunteți un contabil experimentat, orientat către rezultate și pasionat de domeniul producției și finanțelor, vă invităm să aplicați pentru această poziție.

Descrierea companiei

Grup multinational cu fabrica in Romania.
Publicat 17 Iun. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 17 Iul. 2024