Gratis

ECONOMIST / CONTABIL SENIOR / CONTABIL JUNIOR

Contexpert Excellence Consulting S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Te vrem in echipa noastra!!!
Angajam economisti,contabili.
Vrem alaturi de noi, un coleg/colega cu spirit de echipa, intreprinzator, vesel, dinamic, harnic.
Suntem un colectiv tanar, dinamic, prietenos si relaxat :)...iti oferim conditii de munca excelente si retributii pe masura,posibilitate de avansare rapida in functie in cadrul societatii,bonusuri in functie de performanta profesionala, teambuildinguri in afara tarii si alte beneficii.
Cunoasterea legislatiei muncii constituie avantaj major, precum si cunostintele de contabilitate primara(operare Saga).
Asteptam cu nerabdare sa ne cunoastem!

Descrierea jobului

Job:
Economist/Contabil
Responsabilitati:
-operare documente primare in evidenta contabila- program Saga
-operare in Revisal
-alte responsabilitati specifice postului
Beneficii:
-retributie ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈salariala atractiva
-bonusuri in functie de performanta profesionala
-posibilitate de castiguri lunare in crestere, in functie de obiectivele realizate
-program redus de lucru in ultima zi a saptamanii
-teambuildinguri periodice cu intreaga echipa in afara tarii
-posibilitate de crestere profesionala prin accesul la programe informationale legislative puse la dispozitie gratuit.
-vacante prelungite in perioada sarbatorilor
-alte beneficii

Suntem o companie de contabilitate, expertiza contabila si consultanta in domeniul fiscal in plina dezvoltare, cu un colectiv tanar,prietenos si dinamic, cu activitate in Bucuresti si Cluj-Napoca.
Dispunem de un spatiu placut de lucru intr-o zona frumoasa a capitalei, in sectorul 1,ne axam pe munca in echipa, intr-un mediu relaxant, fara stres si cu posibilitati de dezvoltare personala si profesionala.
Publicat 3 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 3 Oct. 2024