Gratis

Contabil Junior / Contabil Senior

TEHNOREDACTARE DOCUMENTE S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Angajam economisti / contabili - cu sau fara experienta.
Studenti sau masteranzi cu specilizarea contabilitate, persoane cu experienta in domeniu.
Gandire analitica si abilitati foarte bune dе comunicare, responsabilitate, dorinta de a invata si spirit dе echipa;
Cunostintele de contabilitate primara(operare Saga), precum si cunoasterea legislatiei muncii constituie avantaj.

Descrierea jobului

Economist/Contabil - - Servicii financiar - contabile pentru companii mici si medii.

Responsabilitati: Tot ceea ce stiti sau banuiti ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︂ca presupune munca de contabil, printre care:

- contactare clienti si preluare documente contabile;
- operare documente primare in evidenta contabila - program Saga;
- intocmirea evidentei contabile sintetica si analitica, ︈︂​︇︉​︁︆︈​︁︉︂prin inregistrarea in contabilitate a documentelor;
- operare in Revisal;
- elaborarea de ︈︂​︇︉​︁︆︈​︁︉︂situatii financiare, intocmire si depunere declaratii;
- alte responsabilitati specifice postului;

Programul de lucru este: luni - vineri, între orele 8:00 - 17:00, cu pauză de masă.

Salariul este proportional cu experienta si cu munca depusa si in crestere continua in functie de performante.

Oferim servicii financiar contabile pentru companii mici si medii.
Publicat 6 Sept. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 6 Oct. 2024