Gratis

Economist/Contabil - activitate de productie

Ag Steel Building & Cladding S.R.L.

Candidatul Ideal

AVINCI, societate de prestigiu în construcția de clădiri civile și industriale, angajăm economist pentru activitate productie structuri metalice.

Avem pregătit pentru tine un loc în echipa noastră. În întâmpinarea entuziasmului tău noi vom veni cu provocări menite să te dezvolte mai mult!

Îndrăznește să te alaturi echipei nostre profesioniste!

Cum ne așteptăm să fii:
  • absolvent de studii superioare economice;
  • experienta minim 2 ani in domeniu
  • cunostinte temeinice de utilizare Word, Excel, Outlook
  • cunoașterea programului WinMentor prezintă un avantaj
  • abilitati dezvoltate de organizare si planificare
  • capacitatea de sesizare si rezolvare a problemelor ce apar in desfasurarea activității
  • rationament analitic si gandire strategica
  • seriozitate, responsabilitate si implicare

Descrierea jobului

Ce implică poziția ta:
  • Vei realiza activități contabile în conformitate cu legislația românească
  • Vei întocmi facturile către clienți
  • Vei realiza activitati de gestiune a stocurilor
  • Te vei ocupa de activitati de aprovizonare pentru productie
  • Vei înregistra în programul contabil WinMentor oferte_retete/proiecte și vei crea centre de cost specifice
  • Vei întocmi rapoarte financiar-contabile solicitate de seful de departament
Ce îți oferim:
  • mediu de lucru dinamic si echipa competitiva
  • sistem de salarizare orientat către performanța
  • formare profesională de specialitate
  • laptop, telefon

Compania AVINCI este specializată în proiectarea și construcția de structuri metalice, placări metalice și închideri metalice .

Avem echipe specializate în asamblarea structurilor metalice, prefabricate, pereți sandwich, fațade, montare pe acoperiș diferite modele, suduri, echipe specializate în domeniul managementului de proiecte și multe altele. De asemenea, avem posibilitatea să fabricăm sistemele de închidere (uși / ferestre) la standardele existente, ceea ce va asigura confortul termic și estetic necesar.

În portofoliul nostru puteți găsi: hale, depozite, showroom-uri, clădiri de birouri, mall-uri, hangare, centre logistice, fabrici și alte clădiri de amploare.

Experiența și profesionalismul nostru, ne permit să asigurăm o finalizare bună a tuturor proiectelor în care suntem implicați.
Publicat 25 Sept. 2024 Reactualizat 25 Sept. 2024 Expiră 25 Oct. 2024