Gratis

DISTRICT MANAGER - Craiova (jud. Dolj)

Rewe Romania

Candidatul Ideal

Te așteptăm în cadrul companiei noastre dacă:
  • ai finalizat studii superioare;
  • ai minim 4 ani de experiență și cunoștințe în domeniul comerțului/retail și minim 3 ani în coordonarea unei echipe;
  • ai cunostințe de baza privind utilizarea calculatorului: Word, Excel;
  • dispui de cunoștințe bune de limba engleză;
  • ai flexibilitate și disponibilitate de a călători;
  • deții permis de conducere categoria B;
  • ai spirit antreprenorial și orientat spre rezultate;
  • îți place să ai autonomie și ești îndreptat către găsirea unor soluții potrivite;
  • ai o minte analitică, iar orientarea către cifre și analize de date te caracterizează;
  • ești o persoană căreia îi place să pună lucrurile la punct în cele mai mici detalii.

Descrierea jobului

Rolul acesta presupune să:
  • coordonezi, motivezi și dezvolti angajații din subordine astfel încât să îi ajuți să acceseze trepte ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄superioare în cadrul echipei;
  • coordonezi și optimizezi procesul de vânzare în magazinele alocate și să te asiguri că principiile de vânzare sunt implementate corespunzător în magazine;
  • monitorizezi indicatorii de vânzări;
  • gestionezi bugetele alocate;
  • gestionezi relatia cu autoritățile de control;
  • întocmești analize și rapoarte pentru managementul ariei de vânzări;
  • te asiguri că se derulează în bune condiții procesele și fluxurile operaționale;
  • asiguri îmbunătățirea și optimizarea proceselor în cadrul magazinelor gestionate;
  • fii responsabil de întreaga activitate și imagine a magazinelor din zona alocată.Ce beneficii ai la PENNY:

Răsplătim cu drag eficiența, implicarea și oferim bonus de performanță si mașina de serviciu;
• Ne dorim pentru angajați un echilibru între viața personală și cea profesională și oferim: tichete cadou, zile suplimentare pentru concediu de odihnă, asigurare de sănătate;
• Viitorul nostru ești tu și creștem odată cu tine. Iți oferim perspective de dezvoltare într-un mediu de lucru sigur și dinamic și beneficiezi de: traininguri / cursuri adaptate nevoilor tale, Bookster, teambuilding, programe de wellbeing, posibilitatea de a te implica în proiecte dinamice și interesante.

Pentru mai multe informații legate de procesarea datelor personale, te rugăm să accesezi pagina web www.penny.ro - "Politica de confidențialitate".

Rewe România reprezintă în ţara noastră concernul german REWE, unul dintre liderii europeni din domeniul alimentar, cu o experienţă de peste jumătate de secol.La ora actuală grupul REWE este reprezentat în 19 ţări europene, cu o cifră de afaceri de peste 53 de miliarde de EUR şi un număr total de angajaţi de peste 330.000.
Având în vedere puternica expansiune a companiei noastre, oferim şanse de promovare în carieră pentru angajaţii motivaţi şi dornici de a învăţa, pachet salarial atractiv corelat cu performanţele, atmosferă plăcută de lucru, în prezent compania numărând aproximativ 7 000 de angajaţi.
Prin magazinele noastre PENNY. oferim siguranţa unui loc de muncă stabil într-o echipă tânără şi de succes cu multiple posibilităţi de dezvoltare

Pentru mai multe informații legate de procesarea datelor personale, va rugăm să accesați pagină de web penny.ro - "Politica de confidențialitate".
Publicat 10 Oct. 2024 Reactualizat 21 Oct. 2024 Expiră 9 Nov. 2024