Gratis

DISPECER - Transport Marfa

VITRANS SRL

Candidatul Ideal

JOBUL ESTE IN BACAU !
1. Minimum 2 ani experienta in domeniul transportului de marfa cu tirul
2. Cunostinte de limbi straine: limba engleza scris&vorbit, limba italiana reprezinta un avantaj
2. O buna capacitate de comunicare si relationare atat cu soferii cat si cu clientii din Romania & din strainatate.
3. Abilitati de vanzare si negociere
4. Atitudine pozitiva si dinamica
5. Fire organizata si implicata

Descrierea jobului

JOBUL ESTE IN BACAU!
Activitatile unui dispecer in cadrul echipei noastre:
-planificarea, organizarea si coordonarea transporturilor pe plan intern si ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈international
-supravegherea, coordonarea, mentinerea legaturii permanente cu soferii
-desemnarea, coordonarea, urmarirea sarcinilor de transport la nivel zilnic
-cautarea/postarea curselor pe bursa Transport si alte Burse Internationale
-mentinerea relatiilor cu clientii actuali si dezvoltarea de parteneriate cu clienti noi
-rezolvarea sarcinilor administrative in colaborare cu celelalte departamente
Te asteptam in echipa noastra!

Vitrans este o afacere de transport intern si international de familie, 100% romaneasca, infiintata in 1992. Suntem una cele mai vechi firme de transport international din Romania, iar activitatea noastra se bazeaza in primul rand pe un know-how de 31 de ani in domeniu, pe relatii de parteneriat durabile, incredere si profesionalism.
Flota noastra de camioane este una moderna, foarte bine intretinuta si intotdeauna echipata conform standardelor europene.
Suntem o echipa tanara si dinamica.
Publicat 16 Oct. 2024 Reactualizat 23 Oct. 2024 Expiră 15 Nov. 2024