Gratis

Dispecer international/ expeditor international de marfa

Serim Prest Servicii SRL

Candidatul Ideal

Activitatea are loc in Chiajna, judetul Ilfov.
- experinta in intermediere transporturi - TimoCom si Bursa de Transport

EXPERIENTA IN DOMENIUL TRANSPORTULUI INTERNATIONAL RUTIER DE MARFURI
SERIOZITATE,
PUNCTUALITATE,
PROFESIONALISM.

Descrierea jobului

Obligatoriu cunostinte de limba engleza , cunostinte de limba franceza / italian / spaniola reprezinta un avantaj.
Experienta in domeniu ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄pentru postul de dispecer international/ expeditor international de marfa.

Responsabilitati:
Gasirea celei mai bune solutii de transport – timp, calitate si pret – potrivita cererii clientului;
Monitorizarea constanta a transporturilor si informarea clientului cu privire la statusul livrarii;
Identificarea de parteneri-transportatori noi si gestionarea portofoliului de transportatori traditionali;
Conceperea si transmiterea de oferte clientilor;
Urmarirea si preluarea tuturor documentelor de la transportatori si verificarea documentelor ce urmeaza sa plece catre clienti.

Beneficii:
  • Salariu atractiv in functie de performante ( salariu fix + comision in functiue de performanta)
  • Venit intre 500 euro si 1500 euro NET
  • Transport asigurat de la statia de metrou Lujerului / Pacii

SUNTEM O CASA DE EXPEDITII CE ACTIVEAZA PE PIATA INTERNA SI INTERNATIONALA A TRANSPORTURILOR INTERNATIONALE RUTIERE DE MARFURI DIN ANUL 1993.
OFERIM SERIOZITATE
SALARIZARE CORECTA SI AVANTAJOASA, ATRACTIV IN FUNCTIE DE PERFORMANTE
Publicat 16 Oct. 2024 Reactualizat 16 Oct. 2024 Expiră 15 Nov. 2024