Gratis

DIRECTORZONAL - NORDEXIM COFFEE SERVICES - ILFOV-ARGES

NORDEXIM COFFEE SERVICES

Candidatul Ideal

-Studii superioare;
-Experienta in domeniu de cel putin 1 an;
-Abilitati, calitati, aptitudini necesare: receptivitate, calm, seriozitate, corectitudine;
-Viteza de reactie, lucru de echipa, bune abilitati de comunicare si relationare, inteligenta emotionala, ascultator activ, peroana proactiva, frofesionist;
-Tehnici de vanzare
-Flexibil la schimbare, deschis la nou, asertiv, dimanic, implicat
-Posesor permis auto categoria B-minim 3 ani

Descrierea jobului

Initiaza, pastreaza si dezvolta relatii cu clientii;
- Promoveaza serviciile, produsele si imaginea companiei;
- Respectarea Planului de vanzari lunar ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄stabilit cu superiorul direct si atingerea tintelor pe liniile de business .
- Analizeaza relatia furnizor-client, monitorizeaza gradul de satisfactie al clientilor si efectueaza propuneri in vederea optimizarii acestor relatii
- Prospecteaza periodic piata, actualizeaza baza de date, identifica potentialii clienti,
- Culege ,structureaza si analizeaza datele firmelor concurente permanent si le comunica superiorului ierarhic
- Pregatirea rapoartelor de activitate si a altor rapoarte speciale cerute de catre Seful direct
- Planificarea activitatii zilnice individuale prin stabilirea prioritatilor, a traseului, a activitatii de birou si replanificarea activitatii nerealizate,
- Stabileste impreuna cu departamentul tehnic cel mai potrivit termen de montare a aparatelor la client.
- Indeplineste si alte atributii specifice, functie de cererile managementului.

Oferta, beneficii:

-salariu motivant compus din parte fixa +parte bonus -tichete de masa -40 lei/zi -abonament clinica privata.
-autoturism de serviciu.
-laptop+telefon serviciu.
-mediu de lucru placut intr- o echipa tanara si dedicata.
-oportunitatea de a lucra intr-o companie de traditie prezenta la nivel national -posibilitate de avansare

QUILA opereaza in Romania si Republica Moldova, oferind servicii integrate de distribuție, logistica si transport. Compania noastra livreaza o gama diversificata de produse de larg consum catre peste 72.000 de puncte de desfacere, acoperind mai mult de 90% din piața de retail. Portofoliul nostru include peste 10.000 de produse, de la marci proprii precum Gradena, LaMasa si Yachtis, pana la marci internaționale recunoscute in domenii precum cel al produselor de ingrijire personala, alimente, bauturi.
In calitate de lider responsabil, AQUILA demonstreaza un angajament ferm pentru sustenabilitate si responsabilitate sociala, incorporand practici eficiente de mediu si sociale in toate activitațile noastre. Angajamentul nostru subliniaza dedicarea continua de a asigura un mediu de lucru etic si incluziv,in care fiecare membru al echipei este apreciat si incurajat sa contribuie la succesul durabil al companiei.
Publicat 6 Sept. 2024 Reactualizat 6 Sept. 2024 Expiră 6 Oct. 2024