Gratis

Director Vanzari

RADACINI FINANCE

Candidatul Ideal

Căutăm un Director de Vânzări dinamic și experimentat pentru a se alătura echipei noastre și a contribui la succesul continuu al companiei.

Cerințe:
  • Experiență solidă în activitatea de creditare.
  • Excelente abilități de comunicare și prezentare.
  • Competențe dovedite în conducerea, comunicarea, negocierea și organizarea echipelor.Inițiativă și capacitate de a lucra eficient în echipă.
  • Atitudine pozitivă, responsabilitate și un angajament puternic față de obiectivele companiei.

Obiectivul postului: Directorul de Vânzări va avea responsabilitatea de a atinge obiectivele de vânzare stabilite în conformitate cu strategia companiei.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Planificarea, organizarea și controlul activității echipelor de vânzări.
  • Monitorizarea performanței echipei, asigurând realizarea obiectivelor stabilite.
  • Motivarea, evaluarea și ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄dezvoltarea echipei de vânzări.
  • Prospectarea pieței pentru identificarea de noi clienți și oportunități de afaceri.Menținerea și dezvoltarea relațiilor cu furnizorii pentru a asigura continuitatea și creșterea afacerii.

Ce oferim:
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o companie financiară de succes și de a influența direct creșterea acesteia.
  • Pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare.
  • Mediu de lucru profesionist și dinamic, cu posibilități de dezvoltare continuă.
Alătură-te unei echipe care pune clientul pe primul loc!

RADACINI FINANCIAL SERVICES IFN SA este o companie în domeniul financiar, specializată în oferirea de soluții adaptate nevoilor clienților noștri.
Înființată în decembrie 2015 ca parte al unuia dintre cele mai importante grupuri distribuitoare de automobile din România, Rădăcini Grup, în ideea de a acoperi și completa cererea de leasing financiar pentru clienții grupului.
Ne mândrim cu profesionalismul și orientarea noastră către client, asigurând soluții financiare eficiente și personalizate.

Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 2 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024