Gratis

Director Vanzari – Timisoara

AVB SECURITY S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Experienta de minimum 5 ani in vanzari, preferabil intr-o pozitie de management.
  • Permis de conducere categoria B.
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat.
  • Abilitati excelente de comunicare si leadership.
  • Capacitate de analiza si planificare strategica.

Descrierea jobului

AVB SECURITY SRL cauta un Director Vanzari cu experienta de minimum 5 ani in domeniu, pentru a se alatura echipei ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄noastre din Timisoara. Candidatul ideal trebuie sa detina permis de conducere categoria B si sa aiba cunostinte avansate de limba engleza.

Responsabilitati:
  • Dezvoltarea si implementarea de strategii eficiente pentru cresterea portofoliului de clienti.
  • Coordonarea echipei de vanzari si monitorizarea performantelor acesteia.
  • Stabilirea si atingerea obiectivelor de vanzari.
  • Colaborarea stransa cu departamentele interne pentru a asigura satisfactia clientilor.

Proiect de Prezentare:

Candidatul pentru acest job trebuie sa prezinte un proiect pentru dezvoltarea portofoliului de clienti al AVB SECURITY SRL.

Proiectul va contine ideile, resursele necesare implementarii acestuia, precum si timpul necesar derularii proiectului. In cazul selectiei unui proiect, candidatul este angajat sa realizeze proiectul propus.

Informatii cu privire la activitatea companiei noastre se gasesc pe www.avbsecurity.ro.

Beneficii:
  • Bonuri de masa
  • Prime de sarbatori
  • Masina de serviciu
  • Oportunitatea de a implementa proiecte inovative

Interval de Salarizare: 5000 - 7000 RON net pe luna (in functie de experienta si
abilitati).

Daca esti un lider orientat spre rezultate si ai experienta necesara, te asteptam sa te alaturi echipei noastre!

AVB SECURITY înseamnă experienţa execuţiei sistemelor de securitate pentru imobile. De-a lungul timpului, din dorinţa de a oferi soluţii complete, am diversificat domeniul de activitate, oferind clienţilor întreg pachetul de instalaţii electrice de curenţi slabi (sisteme de securitate, reţele de calculatoare, sisteme de telefonie, sonorizare şi automatizări acces).

AVB SECURITY asigură servicii complexe în domeniul de securitate, de la consultanţă, proiectare şi instalare, la service şi întreţinere cu echipamente performante şi personal profesionist.

Publicat 12 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 12 Oct. 2024