Gratis

Director Vanzari

Lindner Agrar S.R.L.

Candidatul Ideal

Studii superioare finalizate
Cunostinte operare PC
Abilitati de utilizare a pachetului Microsoft Office (Excel, Word, Power Point)
Cunoasterea tehnicilor de vanzare, negociere si relationare cu clientii
Bun organizator
Disponibilitate pentru activitate de teren
Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Stabileste obiectivele activitatii de desfacere
Elaboreaza planul de vazari a grupului
Coordoneaza activitatea de vanzari
Organizeaza activitatea de promovare-publicitate
Urmareste ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄indeplinirea obiectivelor propuse
Analizeaza piata
Organizeaza punerea pe piata a produselor noi
Contacteaza clientii principali
Analizeaza datele vanzarilor pentru crearea strategiilor
Urmareste incasarile
Organizeaza, controleaza si indruma activitatea agentilor de vanzari

Beneficii:
Pachet salarial competitiv
Masina de serviciu, laptop, tableta, telefon mobil
Mediu de lucru dinamic si profesionist, cu posibilitate de dezvoltare continua
Portofoliu de produse intr-adevar sanatoase si de calitate

Suntem un grup de firme cu investitor din Germania care produce o gama variata de produse bio cu certificare ecologica. De la mezeluri si pana la zacusca, gemuri, sucuri si siropuri, ulei presat la rece sau chipsuri delicioase, la noi gasesti produse pentru toate gusturile.
Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 20 Iun. 2024 Expiră 20 Iul. 2024