Gratis

DIRECTOR NATIONAL VANZARI

ROVERE Mobili

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Director Național Vânzări talentat și experimentat, care să se alăture echipei noastre. Dacă ai o pasiune pentru vânzări și o capacitate dovedită de a atinge și depăși targetele, te invităm să aplici.

Cerințe:
- Experiență dovedită în vânzări, preferabil în industria de mobilă sau retail de lux.
- Experiență în coordonarea echipelor de vânzări și gestionarea targetelor.
- Abilități excelente de leadership și comunicare.
- Capacitatea de a dezvolta și implementa strategii de vânzări eficiente.
- Abilitatea de a analiza performanțele și de a implementa planuri de îmbunătățire.
- Orientare către rezultate și capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic.

Descrierea jobului

Responsabilități:
- Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări la nivel național pentru a atinge obiectivele stabilite.
- Coordonarea echipei de ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︂vânzări, asigurându-te că membrii echipei sunt motivați și eficienți.
- Stabilirea și monitorizarea targetelor de vânzări pentru echipă.
- Evaluarea performanței echipei și implementarea planurilor de dezvoltare și îmbunătățire.
- Analiza pieței și identificarea oportunităților de creștere.
- Colaborarea strânsă cu alte departamente pentru a asigura alinierea strategiilor și obiectivelor.

Oferim:
- Oportunitatea de a lucra într-o companie de prestigiu, lider în domeniul său.
- Pachet salarial atractiv și beneficii pe măsură.
- Posibilități de dezvoltare profesională și personală.
- Mediu de lucru dinamic și motivant.

Dacă ești pregătit să faci parte din echipa noastră și să contribui la succesul ROVERE, te invităm să aplici acum!
Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024